K a K consulting s.r.o.

komplexné účtovnícke služby
       Dnes je 21. Apr. 2018

Odkaz: úvod Úvod Odkaz: mapa stránky Mapa Odkaz: kontakt Kontakt

Informácie o spoločnosti

Obchodné meno: K a K Consulting, s.r.o. od: 01.05.2008
Sídlo: Na letisko 1153, Poprad 058 01 od: 16.05.2009
IČO: 44 147 457 od: 01.05.2008
Deň zápisu: 01.05.2008
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným od: 01.05.2008
Predmet činnosti: od: 01.05.2008
 • vedenie účtovníctva
 • administratívne služby
 • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
 • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
 • Spoločnosť K a K Consulting, s.r.o. poskytuje svojim klientom služby už od 01.05.2008. Pôsobíme najmä v oblasti vedenia účtovníctva, spracovania miezd, daňového a právneho poradenstva. Spoločnosť od svojho vzniku úspešne zúročujeme svoje znalosti, skúsenosti a profesionalitu s cieľom zjednodušiť a zefektívniť riadenie biznisu našich klientov. Vďaka niekoľkým úspešným daňovým kontrolám patríme medzi spoľahlivých partnerov.

  Základom tímu K a K Consulting sú spoločné hodnoty a princípy, na ktorých buduje vzťahy s klientmi, partnermi a zamestnancami. Váži si každého svojho klienta, dôveruje všetkým kolegom, tímový duch, zodpovednosť a dobroprajnosť je to, čo spája spoločnosť K a K Consulting pri napĺňaní cieľov spoločnosti.

  Najvýznamnejšou činnosťou pre firmu je spracovanie mzdovej agendy a účtovníctva a to práve z niekoľkých dôvodov:
  - za súčastných podmienok lepšia výnosnosť
  - menšie riziko väčšieho množstva nezaplatených pohľadávok

  Menšie riziko toho, že firma bude mať väčšie množstvo nezaplatených pohľadávok je spôsobené tým, že mzdy sa spracovávajú každý mesiac, kde je potrebné odovzdať príslušné formuláre na úrady a odoslať povinné odvody. Preto má firma dobrú vyjednávaciu páku voči neplatičom a to tú, že sa ukončí spolupráca v prípade neplatenia. Týmto spôsobom sa dá brániť neplatičom a ukončiť spoluprácu s minimom nezaplatených faktúr. Spracovanie mzdovej agendy má však aj nevýhodu a tou je prílišná sezónnosť práce. Väčšina činnosti sa totiž zhromažďuje na obdobie od započatia nového mesiaca po výplatný termín klientov, pre ktorých sa mzdy spracovávajú – z čoho vyplýva, že firma môže alokovať na danú činnosť iba obmedzenú kapacitu svoju zamestnancov a zvyšok mesiaca ich musí nechať vykonávať menej výnosnú činnosť.

  Hierarchia spoločnosti

  Konatelia:
  - Ing. Daniela Kleinová
  - Ing. Jozef Benko

  Externí spolupracovníci:
  - Anna Cicáková
  - Mgr. Zuzana Alexová
  - Ing. Daniela Saloušeková
  - Ing. Mária Langová
  - Adriana Sidorová